Szybkie loki bez lokówki

Marzysz o idealnej fryzurze, ale brak Ci czasu na skomplikowane układanie włosów? Na pewno nie raz stałaś przed dylematem czy spóźnić się na spotkanie, czy poświęcić czas na składanie kosmyków w misterne układy. 

Podążając za life hack’ami z YT, z jednego z  wypróbowanych sposobów korzystaliśmy wielokrotnie – szybkie loki bez lokówki, jedynie przy pomocy gumek do włosów to nasz wybór!

Jak wykonać szybkie loki bez lokówki

loki

Ten sposób sprawdzi się w przypadku włosów długich i półdługich, a o końcowym efekcie decyduje ilość wykonanych ślimaczków. Rozczesane włosy dzielimy na pasma, które skręcamy wokół własnej osi i tworzymy z nich supełki, następie łapiemy je gumką by trzymały się głowy. Jeśli zależy Ci na falach, wystarczą 2-4 takie ślimaczki, sprężyste loczki wymagają większej ilości. 

Aby osiągnąć szybciej efekt możesz ogrzać włosy suszarką i poczekać aż kosmyki się ochłodzą. Jeśli nie jesteś zwolenniczką wystawiania włosów na działanie gorącego powietrza, supełki ponoś na głowie przez co najmniej 30 min. Po rozplątaniu przeczesz  kosmyki palcami lub gęstym grzebieniem, a całość utrwal lakierem. 

W ten prosty sposób możesz cieszyć się lokami bez lokówki, które stworzysz przy niewielkiej ilości wolnego czasu.

Sprawdź też inne sposoby na wykonanie loków. Najczęściej wykorzystywane metody na loki bez lokówki:

  • na „pasek od szlafroka”
  • papiloty
  • opaska-gumka

A jeśli szukasz innych porad i tricków poprawiających wygląd zobacz inne nasze posty.

Loki bez lokówki

Dodaj komentarz