Poznaj misję The Big Time! - odnajdź swój czas

 

Czas ucieka Ci przez palce?

Zewsząd otaczają Cię zdjęcia doskonale wystylizowanych celebrytów, koleżanka na Facebooku wrzuciła zdjęcie swoich idealnych babeczek, a inna pokazuje wnętrze z katalogu, w którym nawet Perfekcyjna Pani domu nie znalazła by pyłku kurzu na teście białej rękawiczki. W dodatku ciągle informacje o awansach znajomych i ich rozwijających się karierach – jak oni na to wszystko znaleźli czas?

Ty wciąż nadganiasz deadliny, w domu panuje chaos, a o znalezieniu czasu na fryzjera lub kosmetyczkę nawet już nie myślisz. Jak pogodzić prace, studia, wychowywanie dzieci i w dodatku znaleźć chwilę dla siebie? Twój wewnętrzny krytyk z pewnością mówi Ci, że coś robisz „nie tak”, bo skoro inni mogą prowadzić życie niczym z idyllicznego profilu na Instagramie – to dlaczego nie Ty?

The Big Time powstał z myślą o właśnie o takich jak Ty! Pozwól, że pozostaniemy anonimowi – w czasach gdzie wszystko jest na pokaz, prywatność nie ma dla nas swojej ceny. Niemniej jednak wiedz, że my również nie jesteśmy ludźmi z żurnali, nad których wyglądem, domem i dziećmi pracuje sztab wykwalifikowanych specjalistów. Mamy pełnoetatowe prace, szereg obowiązków związanych z wychowaniem latorośli i każdego dnia próbujemy zapanować nad bałaganem, który zagościł w naszych czterech kątach.

Ten blog to niejako powstał jako podsumowanie naszych zmagań w walce o odnalezienie odrobiny czasu dla siebie. Mamy nadzieje, że odnajdziecie tu coś dla siebie. Co znajdziecie na naszych stronach:

  • szybkie przepisy kulinarne
  • przetestowane metody poprawy produktywności
  • DIY
  • tipy odnośnie planowania
  • relacje z pola bitwy i inne przemyślenia

Z natury jesteśmy leniwi, więc wszystko co znajdziesz na kartach tego bloga z pewnością zajmuje „tylko chwilę”. Odnajdź z nami swój czas i wykorzystaj go jak tylko zapragniesz – Zapraszamy!

Twój czas

"Nie mam na to czasu, żeby trwonić czas. "

Tadeusz Kotarbiński